Butik Kahve

Kahvenin serüveni, ilk insanlar gibi Afrika’da başlamış. Kahve daha sonra Ortadoğu ve Asya’ya, Akdeniz üzerinden Avrupa’ya ve son olarak Amerika’ya kadar ulaşmış. Kahve de insanlık gibi aynı rota üzerinden dünyaya yayılmış.

MDA Coffee olarak, Butik Kahve hizmetimiz ile özel olarak seçtiğimiz yeşil kahve çekirdeklerini, bilimsel yöntemlerle kavuruyor ve sizlere mümkün olan en iyi şekilde servis ediyoruz.

Nitelikli kahveye duyduğumuz saygıyla, bütün süreci takip etmekte ve özveriyle kavurmaktayız. Kahvelerimizi kavururken aroma ve asidite dengesini yakalamayı amaçlıyoruz. Her çekirdek türünün en önemli özelliklerini ortaya çıkarmak için, istikrarlı ve geliştirilebilir profiller belirliyoruz. Özel bir istek olmadığı sürece acı ve dumansı tatlardan uzak duruyoruz.

Whatsapp hattı üzerinden kahve ile ilgili ulaşmak istediğiniz her türlü bilgiyi sizlere sunar, damak tadınıza uygun bir kahve yolculuğu için sizlere rehberlik ederiz. Size de, nitelikli kahve kavurucusu MDA Coffee'nin özel seçim iyi kahve çeşitleri arasından kendi damak tadınıza en uygun olanı tercih etmek kalır.